ATRIUM – oranżeria o nietypowym kształcie

Oryginalna szklarnia Atrium pięknie się prezentuje w ogrodzie Pani Gabrysi z Bełchatowa. Marzeniem Pani Gabrysi było mieć miejsce w ogrodzie, gdzie mimo deszczu i zimna, będzie mogła wypić kawę i odpocząć. Mąż zrobił jej prezent i kupił tą właśnie szklarnie, która idealnie się do tego nadaje.

ATRIUM – oranżeria o nietypowym kształcie

Czas na nowalijki

W końcu nadeszła długo oczekiwana wiosna. Słońce grzeje coraz mocniej, a dzień stał się dłuższy. Coraz więcej czasu spędzamy w ogrodzie i szklarni. Część z nas wysiała już nasiona pomidorów i dogląda wschodów, część dopiero wysiewa nasiona rzodkiewki czy sałaty żeby móc cieszyć się warzywami z własnej uprawy. Pamiętajcie o tym, że szklarnia nie musi [...]

Czas na nowalijki

Idzie wiosna :)

Witam przyszłych klientów. Staramy się jak możemy aby zaimportować wystarczającą ilość szklarni dla Państwa. Choć śnieg za oknem , zapakowane auta dostarczają towar regularnie do Kielc. Zapraszamy do na zakupy!!!

Idzie wiosna :)

Orangery 15,2

Oranżeria firmy Juliana   to możliwość posiadania salonu w ogrodzie. Ten przepiękny  klasyczny model doskonale komponuje się ze starymi murami w  naturalnym otoczeniu. To tegoroczna późnojesienna realizacja w Częstochowie.

Orangery 15,2

Qube spogląda na Tatry

Wysoko w górach w Poroninie stoi sobie od soboty nowiutka Qube 610. Aby wygrać nierówną walkę ze ślimakami , właściciel wybudował ja w niezwykle zachwycających  okolicznościach przyrody. Na bardzo wysokim wzgórzu stoi pensjonat, a za nim na własnoręcznie wybrukowanym szlachetnym kamieniem tarasie miejsce znalazła kupiona u nas szklarnia. Wkrótce zostanie zagospodarowana. Widok z niej zapiera [...]

Qube spogląda na Tatry